רייקי

רייקי היא שיטת טיפול בבעיות פיזיות ונפשיות על ידי מגע והעברת אנרגיות אל המטופל בזמן שהוא שוכב במצב רגוע. יש כאלה שאומרים על טיפול פסיכולוגי שדומה לריקי אבל אין הרבה אמת בזה. רייקי בעצם היא חלק מן רפואה אלטרנטיבית שבה נוגעים במרידיאנים שבגוף האדם ומשפרים את זרימת האנרגיות בתוך הגוף ומחוץ לגוף אל הגוף על ידי מגע קל בנקודות שונות בגוף. בניגוד להילינג שעושים ללא מגע כלל כאן זה בעצם דומה מאוד אל דיקור סיני שגם נותן לנו מפה עם אזורים שונים בגוף האדם וכל אזור אחראי על פעילות או איבר מסוים בגוף ועל ידי העברת אנרגיה לשם עוזרים לטיפול בבעיות רבות.

רייקי מעולה לכל סוגי המחלות והבעיות הפיזיות, נפשיות ואפילו סקסולוגיה יכולה להיעזר בריקי. יש העברה של אנרגיות לצ’קרות. מטפל רייקי טוב יודע בדיוק מה צריך לעשות ותוצאות מדהימות קורות בתוך זמן קצר כמעט מבלי מגע. העברת אנרגיה היא כלי נפוץ גם כאשר עושים הילינג, מעבר להעברת האנרגיה יש גם את ספיחת האנרגיה, יד אחת מעבירה אנרגיה והשנייה לוקחת וכך כל האנרגיות שבגוף מתאזנות וחוזרות למקומן. כדאי מאוד לבחור מטפל ברייקי שאתם מכירים מהלצות כי לא כל אחד מספיק מימן.
רייקי דורש ריכוז רב ומיומנות גבוהה, אתרו מטפל ורק אחרי הטיפול הראשון החליטו אם להמשיך עימו כי יש סיכוי שזה לא מקצועי כל כך ולכן שתהיה האפשרות להחליף.

למדו עו על רייקי – אנרגיית חיים אוניברסלית – לחצו כאן