קריאה בקפה

קריאה בקפה היא אחת מין המיסטיקות העתיקות והמסובכות ביותר, קוראת הקפה צריכה לקרוא סימנים וסמלים לא ברורים ודרושה יכולת מאוד גבוהה של התבוננות. בכל סוג מיסטיקה צריך רמת התבוננות טובה אך קריאה בקפה היא באמת קשה וזה הדבר היחידי שקובע את הרמה של הקריאה, צריך ללמוד הרבה ולשפר את יכולת ההפשטה של הקורא בקפה. דווקא אם קוראים שירים זה יכול לפתח את היכולת הזאת, כדי להיות קורא בקפה טוב צריך גם יכולת טובה של הקשבה בשלוש רמות, להקשיב לאני הפנימי, להקשיב לאדם ממול, לזולת ולהקשיב ליקום ולשים לב לאותות ולמופתים.
אחרי שאתם שותים כוס קפה שחור, הפכו את הכוס על קערית לבנה והנוזלים שזרמו אל הצלוחית עליכם לסובב אותם, בדקו מה אתם רואים אם אלו אותיות או סמלים ואולי אפילו בעלי חיים אתם תראו שם.קריאה בקפה יכולה לתת תשובות למי שמאמין בשיטה זאת בתחומים שונים כגון, בריאות, השקעות נדל״ן בארה״ב, אהבה, פרנסה וכדומה

צריך לעשות את הדבר הזה אלפי פעמים עד שמפתחים מומחיות ומאוד רצוי לקרוא במקביל חומרים על הנושא ואפילו לשלב קירה בקלפי טארוט ואפילו תקשור שיכולים מאוד להועיל בכל שאלה לא פתורה, כל הכלים האלה עובדים בסנכרון ומתאימים לעבוד ביחד.
ניתן לבצע החזרת אהבה לכאלה שיש להם בעיות זוגיות ומחפשים יעוץ זוגי או התאמה זוגית, הסרת עין הרע למי שמרגיש תקוע בחיים ורוצה לדעת מה אפשר לעשות עם זה, כי החיים מתקדמים ואנו מרגישים הרגשה נוראית של חוסר התקדמות, לכן קריאה בקפה מעולה לאנשים שרוצים תשובות בתחומים האלה ועוד תחומים כמו פרנסה, בריאות ועוד.

ללמוד יותר על קריאה בקפה – לחץ כאן