קלפי טארוט

קלפי טארוט מזכירים בשמם את המילה תורה בעברית – חכמה עתיקת יומין של סודות ותובנות רוחניות. קלפי טארוט מכילים אוסף חוקים קוסמיים המצויים משחר התהוות העולם. כל קלף הוא אנציקלופדיה של חוכמה רוחנית, כש-22 קלפי הארקנה הגדולה (הסודות הגדולים) עוסקים במגוון נרחב של נושאים הקשורים לחיינו, כגון: חופש, תקשורת, אהבה, אינטואיציה ותת מודע, זוגיות, יעוד בחיים וכדו’.
קלפי טארוט הארקנה הקטנה “מורידים” את האינפורמציה הרוחנית הגבוהה לארבעת האלמנטים של האדם: כיצד ליישם את אותה תורה במישור המעשי-החומרי (מטבעות), במישור הרגשי (גביעים), במישור החשיבתי (חרבות) ובמישור הרוחני-תודעתי (מטות).
בשם טארוט צפונה גם המילה –רוטה – דהיינו גלגל, גלגל החיים. ואמנם הטארוט מלווים את האדם בתחנות חייו: במשברים, במבחנים הפיזיים, הנפשיים והרוחניים בתהליך הגדילה וההתפתחות שלו.
כך שהטארוט ממזגים יחדיו חוכמה וחיים, ובעצם את חוכמת החיים. אז כשנלמד את הקלפים נדע:

* לגעת בחוכמה הרוחנית
* לדעת איך לגעת בחיים
* לדעת איך לרפא את החיים

פריסה
קלפי טארוט משקפים לנו את עצמנו ומדריכים אותנו, באותה סדנה להתפתחות שנקראת- חיינו, כמו שאומר הפתגם: “העין רואה הכל חוץ מאשר את עצמה” – קלפי הטארוט משמשים לנו כמראה כיצד למצות טוב ונכון יותר את הפוטנציאל הטמון בכל אחד מאיתנו ולהתמיר את כוחותינו. כשאני מלמדת את קורסי הטארוט או מייעצת יעוץ פסיכו-רוחני, מטרתי היא אחת – לגרום לשינוי ולהתפתחות אצל אלו שאני “נוגעת” בהם ולעזור להם לעבור את אותה תהליך של התמרה (הגבהה וחיזוק) ולהפנים את הידע לתוך חייהם בכל מישורי הווייתם – בחשיבה, ברגש, בעשייה ובמודעות.