מדיטציה

מדיטציה או יוגה הפכה להיות אחד מהדברים הפופולאריים ביותר שיש היום בשוק. מדיטציה בעצם היא צורה של התנתקות מן המציאות ומן הגוף והתחברות אל הנפש לזמן קצר וזאת עושים על ידי הירגעות מוחלטת, עצימת עיניים ונשימות עמוקות. מדיטציה מאזנת את הגוף ואת הנפש עד לרמה של הרפאות ממחלות שונות פיזיות ונפשיות שנוצרות אצלנו כאשר חיים בלחץ תמידי תוך כדי חשיפתנו אל זיהום אוויר ולחצים נפשיים שונים אשר גורמים לנו להרגיש קושי נפשי ופיזי. לכן מי שמרגיש שחייו מלחיצים פשוט חייב לפנות אל קורס יוגה או מדיטציה או אפילו לקרוא באינטרנט כיצד לעשות זאת לבד או בזוגות בבית.

מדיטציה תמיד הייתה ידועה ככלי נפלא בכדי להגיע לבריאות טובה והרגשה נפלאה, שיפור הנשימה וגם תורמת לשינה טובה. יוגה היא כלי דומה אך יותר מורכב. יש פסיכולוגים שחושבים שמדיטציה יכול לתרום רבות לטיפולים מסוימים.
הוכח כבר שאנשים אשר עושים מדיטציה רבע שעה ביום חיים יותר ובריאים יותר, כל מה שצריך לעשות זה למצוא שירים נעימים ללא מילים, להחשיך את החדר, לעצום את העיניים ולנשום עמוק, פעולות כל כך פשוטות שנראות כאילו שלא יעשו כלום משנים לגמרי את צורת החיים שלנו ומביאים אותנו למקומות גבוהים יותר. מדיטציה מומלצת בייחוד לאנשים מאוד דאגנים ועצבניים ויש אפשרות לעשות מדיטציה בזוגות ואפילו בקבוצות זה רק מעצים את החוויה.

לפרטים נוספים על מדיטציה לחץ כאן