כישוף

כישופים בעצם נועדו בכדי לעשות רע לאדם או להסיר את הרע שנעשה לאדם על ידי כישוף שלרוב זה קשור אל עין הרע וגם הסרת עין הרע שפוגע באנשים רבים בלי שהם יידעו בכלל, לכן אם אתם מרגישים שהדברים תקועים ולא זורמים ובעיות מציפות אתכם באופן קבוע יש סיכוי גבוה מאוד שמישהו הטיל עליכם כישוף שיכול לגרום לבעיות זוגיות ועוד בעיות לכן מהרו אל מומחה אשר יבצע הסרת עין הרע או החזרת אהבה כי זה באמת יכול לגרום לבעיות וחסימות רבות שאחרי שתלכו אל מומחה לא תבינו איך חייתם עד כה בצורה הזאת. כישוב יכול להרוס גם התאמת מזלות מושלמת.

כישוף הוא דבר שעבור רוב האנשים דבר מן האגדות אך מי שהטילו עליו כישופים או עין הרע, יודע עד כמה זה יכול להגביל ולהקשות על החיים. יש אנשים אשר יכולים לעשות על אנשים אחרים כישוף או לקלל אותם וזה ייתפס עליהם לכן יש אפשרות לבצע הסרת עין הרע, או הסרת כשיוף או בשם היותר מקובל התרת קללה אשר גורמת לאותו אדם להרס חייו. לפעמים פירוש שמות מחייב שינוי השם כדי לבטל את הכישוף.
כל אדם רוצה לחיות את חייו בצורה שאין לו חסימות ויכול לפעול באופן חופשי לכל כיוון אשר יחפוץ אך כשזה הופך להיות מטרד ולא מצליחים למצוא בן זוג או עבודה יכול להיות שכדאי לבדוק אם מישהו הטיל כישופים עלינו או שעשו לנו עין הרע.

לפרטים נוספים על כישוף לחץ כאן