טלפתיה

טלפתיה היא היכולת לתקשר בין אנשים ובעלי חיים מבלי לדבר ואפילו להיות קרוב לאדם איתו מתקשרים. ישנם אנשים אשר מסוגלים להרגיש דברים בצורה על טבעית. מודבר בדרך על כישרון שאנשים נולדים איתו ולא ניתן ללמוד את הטכניקות של טלפטיה אפילו עם מורה פרטי שיש לו את הכישרון הזה.
יש מקומות בעולם שם טלפתיה מקובלת מאוד כמו ארצות הברית שם המשטרה עושה שימוש באנשים עם חוש טלפתיה אשר הוכיחו את עצמם ובעזרתם הצליחו לפתור ולסגור תיקי משטרה שהיו פשוט בלתי אפשריים לפענוח ללא טלפתיה הייתה קיימת. יש גם כאלה אשר מתקשרים בעזרת טלפתיה עם בעלי חיים כדי לעזור להם להבין את מצוקת אותה חיה והטלפתיה פשוט הוכיחה את עצמה הרבה מאוד פעמים כך שאי אפשר להתעלם ממנה.

תקשור וגם טלפתיה הם כלים מאוד מורכבים ולא לכל אדם יש אותם, צריך להיוולד עם הכלים הללו, וכל אדם שיש לו את הכלים יודע שיש בידיו אחריות רבה והיא לעזור לאנשים שצריכים עזרה. מתקשרת טובה מסוגלת לעלות על נקודות ודברים אשר אירעו בחייו של האדם וזאת בעזרת יכולות טלפתיות ויכולות תיקשור מיוחדים שבהם הם מתקשרים עם ישויות מן העולם הבא ומלאכים אשר אומרים לו ועונים לו בדרך כלל על מה ששואלים הפונים אל מתקשר. תקשור הינו כלי נהדר אשר ניתן להשתמש בו ושיכול לעזור לאנשים בכל תחמי החיים כמו אהבה, פרנסה, בריאות ובכלל שאלות לא פתורות שהותירו אנשים אשר עזבו אותנו כבר.

ללמוד על העתיד דרך הורוסקופ שנתי – לחץ כאן