היפנוזה

היפנוזה היא סוג של טיפול פסיכולוגי שבעזרת הרגעת האדם והגעתו למצב שבין שינה וערות ניתן לשלו באדם ובמוחו ועל ידי אסוציאציות מסוימות לגרום לאדם להפסיק לעשן לדוגמא, או דברים אחרים כמו שליפת מידע מתוך המוח כשבמצב מודע האדם לא מליח לעשות זאת. היפנוזה היא שיטת טיפול בבעיות שנראות כאילו שאי אפשר לפתור באמצעים קונבנציונאליים. יש אנשים שתחת השפעת ההיפנוזה יכולים לחזות את עתיד כמו אסטרולוגית שבועית לשוגמה. אם אתם רוצים להפסיק עם התמכרות או להתגבר על טראומה או פחד מסוים שרודף אתכם אז היפנוזה זה הפתרון המושלם עבורכם רק דאגו ללכת אל מומחה בעניין שיש עליו המלצות כי זה ממש לא משחק ילדים ולא כדאי אחרת.

היפנוזה היא כלי נהדר לשימוש עבור האנשים שכבר אין סיכוי לשנות אותם, בעזרת היפנוזה קלה ניתן לשנות דפוסי חשיבה אצל אדם ולגרום לו לחשוב באופן שונה על תאוות מסוימות כמו מין, סיגריות, אלכוהול או פחדים ופוביות שונות כמו פחד גבהים, פחד מכלבים ועוד ואפילו בנושאים כמו סקס או הרטבת לילה.
לפני שאתם מוותרים לעצמכם נסו היפנוזה אצל מטפל מקצועי ומנוסה ותראו שלמרות שאתם חושבים שעליכם היפנוזה לא תעבוד אתם תופתעו לגלות שרוב האנשים שחושבים כך דווקא עליהם זה משפיע הכי חזק. היפנוזה הוא תחום מאוד מקובל ונבדק אפילו במחקרים וניתן לראות באופן מובהק שהוא עובד.

ללמוד על העתיד בעמצעות הורוסקופ חודשי – לחץ כאן