אמונות טפלות

אמונות טפלות קיימות בעולם כבר אלפי שנים, מאז שהאדם הגיע לכדור הארץ, האדם הקדמון היה מצייר במערה צירים של בעלי חיים שנהג לצוד כדי להביא לו מזל בציד, מלחים לא יוצאים אף פעם לשוט ביום שישי כי זה סמל למזל רע, יש הנוהגים לנעול את נעל ימין לפני שמאל, כשרואים חתול שחור יורקים, אסור לעבור מתחת לסולם ועוד אמונות תפלות רבות ומשונות. המשותף לכולן הוא שאם מאמינים בהן אז הן יתרחשו. האמונה חזקה יותר מהכול ובעקבות כך קחו בחשבון שכל מה שתחשבו שמשפיע על מה שקורה לכם בסופו של דבר ישפיע באמת אז קחו הפסקה ועשו חשבון נפש האם אתם רוצים להאמין בכל מיני אמונות טפלות.
אם רוצים ללמוד יותר על אמונות מומלץ לדבר עם מיסטיקנים 24/7 שיכולים להסביר את כל הפרטים הדרושים.

אמונות טפלות לא קשורות לאסטרולוגיה או הורוסקופ והן עניין מורכב, כי מצד אחד הן אולי לא נכונות אך מן הצד השני הן עובדות עבור האנשים האמינים בהן, אם לדוגמא אדם המאמין כי ינעל את נעל ימין ראשונה זה יביא לו מזל טוב זה באמת מה שיקרה, זה נקרא אמונה המגשימה את עצמה אך לפעמים שאין לאותם שליטה על מה שקורה, לדוגמא חייבים לעבור מתחת לסולם או שנשברת מראה אז אותה אמונה באמת תביא לאותו אדם מזל רקע, בזמן שאדם שלא מאמין כלל שיש אמונות תפלות לא יתרגש משום דבר ולכן אותו המזל לא ישפיע עליו.
חשוב תמיד לקחת דברים בפרופורציות כי לאמונות שלנו יש השפעה חזקה ומכרעת על ההתנהלות שלנו ומה שיקרה, צריך תמיד לזכור שאף אחד לא מחליט מה יקה מלבדנו.