אבני חן

אבני חן מזל או קריסטלים ידועים שבעלי השפעה על ההרגשה שלנו כבר אלפי שנים. תרבויות שונות משתמשות בכל מיני אבני מזל וגם קריסטלים כדי לשפר אהבה, בריאות, פרנסה ועוד. יש ויכוחים בנושא, האם קריסטלים או אבני מזל יכולים להשפיע באמת על חיינו אך כולם יודעים כבר שאפילו צבע של קיר יכול להשפיע על מצב הרוח שלנו ויש מסעדות שצובעות את הקירות שלהן בצבע אדום כדי לעורר את התיאבון, או אנשים בבית שלהם שצובעים בירקרק או תכלת כדי לתת השפעה מרגיעה על חייהם. גם אבני מזל עושים את אותה השפעה והכי חשוב זה להאמין כי בלי אמונה לא משיגים שום דבר.

ניתן לקחת אבני חן או קריסטלים ולהשתמש בהן בשביל המטרות שלנו, הן קיימות כדי שאהו נוכל ליהנות מהם. אם המטרה שאנו רוצים לקדם קשורה לגוף, בריאות, רגש, שכל, רוח, פיתוח גוף או דברים הקשורים אלינו ואנו רוצים לשפר אז רצוי מאוד לשים את האבנים שנבחרו קרוב מאוד אלינו לגוף. אם האבן היא לכאב רצוי לשים אותה על האזור הפגוע, ממש להדביק אפילו עם פלסטר. אבנים המיועדות לבעיות עור ניתן לשים בתוך הסבון הנוזלי, רצי להתייעץ עם רופא העור במידה והאבן מכילה מתכות.
אם המטרה שלכם לשפר אווירה בבית, לגרום לשיפור המצב הכלכלי וכדומה אתם צריכים להקשיב לתחושות שלכם ולשים אותן היכן שאתם חושבים לנכון בבית או אפילו באוטו. אבן טורמלין מצוינת במקרים כאלה ומספקת הגנה ויכולה לספוג את כל האנרגיות הרעות שיש, עשו בה שימוש ותראו תוצאות במיידי.